Anketa:
Vaše najnovšie videá:
Nehoda 23.09.05 ,Kosice - Diskusné fórum - Nehody
Sú chvíle v živote strážnych anjelov, keď nedokážu pohotovo reagovať prípadne nestihnú dôjsť na určené miesto včas. Preto sa nespoliehajte na šťastie či náhodu a jazdite vždy tak, aby ste vedeli pohotovo reagovať a bezpečne zastaviť.
Nech je toto fórum miestom tichej spomienky na tých, ktorí nedošli do cieľa, ale aj miestom varovania pre tých, ktorí sa chcú učiť na vlastných chybách.
Pravidlá správania sa na diskusnom fóre motoride.sk
Pridaj novú diskusiuNehoda 23.09.05 ,Kosice - Diskusné fórum - Nehody
Nehoda 23.09.05 ,Kosice
|
V piatok o 21.05 hod na Wuppertalskej ulici v Košiciach motocykel zn. Honda riadil 43-ročný Jaroslav S. Z doposiaľ nezistených príčin na spomaľovacom retardéri prešiel do protismeru, kde narazil do protiidúceho motorového vozidla Škoda Fabia. Spôsobeným zraneniam motocyklista na mieste podľahol. Na motocykli vznikla škoda 10-tisíc korún, na Škode Fabia 60-tisíc Sk," informovala Korzár hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach mjr. Jana Demjanovičová |
Re: Nehoda 23.09.05 ,Kosice
|
Jariku, uz mi sche zlik ze to ty .... eschke ze tak ... uff |
Re: Nehoda 23.09.05 ,Kosice
|
Fuu kua Jarik tiež som sa naplašil ešte že si tuuuuu!!! |
Re: Nehoda 23.09.05 ,Kosice
|
Myslim, ze som ho parkrat videl na KVP na benzinke........see you in valhalla.....R.I.P. |
Re: Nehoda 23.09.05 ,Kosice
|
Uz by mohli skoncit tie nehody ked konci aj sezona |
Re: Nehoda 23.09.05 ,Kosice
|
Kuwa, Jarik, nerob, som sa normalne lakol ze ty.baaazmek. |
Re: Nehoda 23.09.05 ,Kosice
|
Koho majú obesiť, ten sa neutopí! |








Ale pri mojom štýle jazdy nehrozí, že v dôsledku neprimeranej rýchlosti prejdem do protismeru.